Skontaktuj się z nami

Na badania obowiązuje wcześniejsza rejestracja, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy w celu ustalenia terminu wizyty.

  

 

kontakt

Nasze lokalizacje:

  • Centrum Medyczne
    Medycyna Pracy Wrocław 
    Spółka z o.o. Sp. k.

        ul. Grabiszyńska 241C

       tel.  71 339 03 59

       tel.  735 970 700

rejestracja - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

laboratorium - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pracownia psychologiczna - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poradnie specjalistyczne - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dietetyka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  •  LEKARZ MEDYCYNY PRACY - lek. med. Włodzimierz Idec
    ul. Ziemowita 1 I piętro, pokój nr 109

        Gabinet jest nieczynny do odwołania


Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

captcha Odśwież Nieprawidłowe dane
Dbamy o zdrowie Twoich  pracowników

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.