Skontaktuj się z nami

Na badania obowiązuje wcześniejsza rejestracja, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy w celu ustalenia terminu wizyty.

  

 

kontakt

Nasze lokalizacje:

  • Centrum Medyczne
    Medycyna Pracy Wrocław 
    Spółka z o.o.

        ul. Grabiszyńska 241C

       tel.  71 339 03 59

       tel.  735 970 700

rejestracja - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

laboratorium - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pracownia psychologiczna - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poradnie specjalistyczne - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dietetyka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  •  LEKARZ MEDYCYNY PRACY - lek. med. Włodzimierz Idec
    ul. Ziemowita 1 I piętro, pokój nr 109

      Godziny przyjęć:
         Piątek: 10:00 - 12.00

       tel.  71 784 90 53

      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

captcha Odśwież Nieprawidłowe dane
Dbamy o zdrowie Twoich  pracowników

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.