Centrum Medyczne Medycyna Pracy Wrocław

W związku z planowanym uruchomieniem punktu szczepień przeciwko Covid-19

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka rejestracji

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Grabiszyńska 241C

Zakres obowiązków:

  • Pomiar temperatury pacjentom, zbieranie wywiadu,
  • Informowanie, kontrola wejścia, obserwacja pacjentów po podaniu szczepionki,
  • Sprawdzanie uprawnień do szczepień,
  • Obsługa programu komputerowego, urządzeń biurowych,
  • Bieżące prace administracyjne,
  • Współpraca z innymi pracownikami przychodni,
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji,

Wymagania:

  • Umiejętność pracy z ludźmi oraz pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Uważność, dokładność i umiejętność szybkiej adaptacji,
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność w któryś z dni od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 20.00, docelowo również w weekendy
  • Nie wymagamy doświadczenia,

Oferujemy:

  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę, wspieranie się i dzielenie wiedzą,
  • Wynagrodzenie i forma zatrudnienia do uzgodnienia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  CENTRUM MEDYCZNEGO MEDYCYNA PRACY WROCŁAW z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 241C, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru." Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Medyczne Medycyna Pracy Wrocław z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 241C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.